Týden bez odpadu

Víme, že žít bez odpadu se zdá jako nadlidský úkol. Mít prázdnější koš, ale není žádná věda. I malá změna může mít velký dopad. Přidej se k letošnímu Týdnu bez odpadu a ukaž, že na to máš!czw-logo

 

Týden bez odpadu je mezinárodní kampaň, která vznikla ve Spojeném království. Jejím cílem je zvýšit povědomí o hromadění odpadu a inspirovat k jeho omezení. V České republice Týden bez odpadu koordinují autorky blogu Czech Zero Waste a zapojuje se do něj řada neziskových organizací, obchodů, firem, komunit i jednotlivců, kteří věří, že to jde i bez odpadu. 

JAK SE ZAPOJIT?•

Uspořádejte jakoukoli událost, která bude konceptem bezodpadovosti inspirovaná a prodchnutá, natočte krátké video nebo se s námi podělte o svůj originální nápad, jak akci podpořit a jak snížit množství vyprodukovaného odpadu.
Zapojte se na: http://www.tydenbezodpadu.cz/

K organizaci akcí obdržíte jednoduchý manuál, který vám usnadní přípravu a poradí, jak i akci samotnou udělat (skoro) bez odpadu.

Napsat nám můžete na  Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

Facebookovou událost najdete tady.

Dnes je 27. 11. 2022
Počasí
na naší přírodní zahradě
jasno
2 °C
Nahoru