Ukliďme svět

Na mnoha místech Česka v sobotu 15. září vypukne velký jarní úklid, jehož cílem je zničit černé skládky a nepořádek, který se v našich lesích, polích či obcích nahromadil. Zapojit se mohou všichni - školáci, důchodci, úředníci, děti, ekologové, pejskaři a mnoho dalších.

logo-USUC-2016 BIG 300dpi black transparent

Nelíbí se vám odpadky pohozené v přírodě? Nepořádek ve vašem okolí? Ukliďme svět společně! 

V kampani Ukliďme svět, ukliďme Česko! vycházející z mezinárodních iniciativ Clean Up the World! a Let´s do it! jde o to zbavit okolí odpadků a přispět tak ke zlepšení společného životního prostředí. 

Veškeré informace o projektu, informace pro organizátory, mapu úklidů a mnoho dalšího najdete na www.uklidmesvet.cz.

Dnes je 22. 10. 2020
Počasí
na naší přírodní zahradě
mlha
8 °C
Nahoru